Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Niektóre z nich mogły zostać już zapisane. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kategorie
TARASY I ELEWACJE (21)PANELE OGRODOWE (8)DONICE (3)ALTANY (6)DOMKI - WIATY (2)DREWUTNIE (1)DESKI PODŁOGOWE / PODBITKOWE (2)DREWNO KLEJONE (1)BUDYNKI KONTENERYZADASZENIA / CARPORTY (4)Carporty / Garaże (3)WiatyZadaszenia (1)AKCESORIA (10)USŁUGI (7)
Kontakt
Tel
883 500 005
GSM
883 500 005
Godziny działania sklepu
10-18
Zadaszenie drewniane na samochód - ROTHOWOOD
Zadaszenia

Zadaszenia tarasu

Zadaszenia wykonane z najwyższej jakości drewna klejonego o przekrojach dobranych tak, by gwarantowały stabilność i wytrzymałość przez lata. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta dajemy możliwość wyboru wymiaru, koloru oraz pokrycia zadaszenia. Zadaszenia tarasów zostały zaprojektowane przez naszych architektów w oparciu o nowoczesny design, tak by spełniały najważniejsze potrzeby klienta – były trwałe, funkcjonalne, chroniły nas i nasz taras oraz pasowały do stylu architektury budynku i otoczenia. Do produkcji używamy wyselekcjonowane drewno świerkowe, sosnowe oraz modrzewiowe. Konstrukcja wykonana jest z drewna klejonego warstwowo - drewno klejone zapewnia większą stabilność i wytrzymałość. Nie odkształca się i jest mniej podatne na pęknięcia. W naszej ofercie znajdą Państwo zadaszenia proste i łukowe, z możliwością wyboru zabudowy dachu oraz zabudowy boków. 
Dysponujemy trzema rodzajami zadaszeń
- deskowanie wraz z gontem bitumicznym
- poliwęglan komorowy wraz z elementami montażowymi
- poliwęglan fastlock
Okucia do montażu elementów są w cenie produktu. Opcją dodatkową są kotwy mocujące zadaszenie do podłoża. Istnieje możliwość zakupu samej konstrukcji, Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy sprzedaż produktu wraz z montażem lub do montażu samodzielnego. Do zakupionego produktu dodajemy instrukcję montażu wraz z rysunkami technicznymi. Jesteśmy w stanie na życzenie klienta zaprojektować oraz wyprodukować zadaszenia niestandardowe.
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 

Zadaszenie drewniane  proste 2500x3000x2500

Zadaszenie drewniane proste 2500x3000x2500

1.500,00 zł (netto)
1.500,00 zł (brutto)
Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Wszelkie prawa zastrzeżone © ROTHOWOOD.PL
378627 wywołań od 4 marca 2013
Strony www, sklepy internetowe